מוסך הונדה ירושלים

רכבים פרטיים

מרכז שירות "מאיר" דוידוב מספק לכם את כל שירותי המכונאות לרכב (ועוד הרבה יותר מזה) תחת קורת גג אחת, חזקה, יציבה ואמינה. הנהלת המוסך וצוות העובדים המיומן והמקצועי מתחייבים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

מוסך משאיות בירושלים

משאיות ואוטובוסים

מרכז שירות "מאיר" דוידוב גאה להציג בפניכם את מוסך דור העתיד- מקום אחד בו תוכלו לקבל את כל השירותים שנדרשים לתיקון המשאית או האוטובוס בצורה הטובה, היעילה, המהירה והמקצועית ביותר.

מוסך פחחות מישור אדומים

פחחות וצבע

מרכז שירות "מאיר" דוידוב מציע לכם שירות מלא ושלם לתיקוני פחחות וצבע. אנו פועלים מול חברות הביטוח המובילות בישראל תוך הסדרי אמון הדדיים. אנו מחזיקים צוות מיוחד ומיומן של פחחים ומולם צוות נוסף של מומחים לצביעת רכב, אמנים בעבודתם.


volvo-logo
honda
iveco
logo_man
r
dodageram

מבצע חגיגי לכבוד החורף


מבצע חורף במרכז שירות דוידוב


מאיר דוידוב - 40 שנות נסיון לשרותכם


קצת עלינו...


מוסך דוידוב הינו מוסך מורשה של חברת וולבו והונדה בירושלים. פעילותה של המשפחה הירושלמית בתחום הרכב חצתה זה מכבר את העשור הרביעי והיום, בניצוחו של הדור החדש, המוסך פורס בפניכם מגוון רחב של שירותי מוסך וסל שירותים נלווים החובקים את עולם המשאיות, האוטובוסים והרכבים בישראל. אנו שמחים להציג לכם את האתר החדש שלנו. כאן, ניסינו לתת לגולשים הצצה קטנה לשלל הפעילות במוסך שלנו כמו גם היכרות ראשונית עם המשפחה עצמה, שמעניקה שירות שמבוסס על העקרונות הישנים שבנו אותנו: אמינות, מקצועיות והגינות.

אתם מוזמנים לטייל לכם באתר, להבין מה בדיוק אנחנו עושים, איך אנחנו עובדים, לקרוא קצת עלינו   ולהבין למה אנחנו הטובים ביותר.

נשמח לייעץ, לשרת ולתת גם לכם את הניסיון שלנו, שבינתיים מצליח לאסוף אליו עוד ועוד לקוחות, ולצרף גם אותם למשפחה אחת, ירושלמית וגדולה, שפועלת מזה 40 שנה בתחום הרכב.


0
מוסכים
0
מכונאים מומחים
0
לקוחות מרוצים

מוסך הונדה ירושלים

יצירת קשררכבים פרטיים - האומן 24 תלפיות ירושלים טל 052-9098054
אוטובוסים ומשאיות - עצמונה 16 מישור אדומים טלפון 02-5905777