מוסך דוידוב מציע לכם שירות מלא ושלם לתיקוני פחחות וצבע. אנו פועלים מול חברות הביטוח המובילות בישראל תוך הסדרי אמון הדדיים. אנו מחזיקים צוות מיוחד ומיומן של פחחים ומולם צוות נוסף של מומחים לצביעת רכב, אמנים בעבודתם.

חבר ההנהלה של מוסך דוידוב משקיע רבות וממשיך להנחיל לעובדיו את היושרה אליה התחייב כאשר פתח את דלתותיו. מאידך, אנשי ההנהלה דואגים לשאוב אליהם את הדור החדש ולהכשיר אותו לעבודה מודרנית של מוסך מתורבת וחכם: עבודה בציוד מתקדם, שיטות עבודה יעילות, התמקצעות וייעול זמנים.

מטרתם של אנשי הצוות היא להביא את הרכב למצב בו הוא נראה טוב, ולא רק "מרגיש" טוב ויכול לתפקד ללא תקלות ובעיות. המקצוענים שלנו כבר צבעו והרכיבו מאות רכבים והעניקו, דרך ידיהם, את הסטיילינג המושלם לרכב תוך שימוש בצבעיו המקוריים.

צוות המוסך מזמין אתכם לקבל את הטיפול והשדרוג הטובים ביותר תוך מתן חוות דעת ראשונית לתיקונים המחויבים וסיכום אופן הטיפול הכולל.

אנו מזמינים אתכם לקבל תשובה מדויקת לכל שאלה תוך שירות אמין וסבלני. צוות המוסך ישמח להקדיש לכם את הזמן לו אתם זקוקים ויפרט לכם תכנית נכונה ומתאימה שתהלום את צרכיכם. נשמח לספק לכם את שירותינו תוך שמירה על עקרונות המוסך: הגינות, אמינות ומקצועיות.

לקבלת פרטים נוספים צלצלו עכשיו 052-9098054 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לייעץ, לשרת ולתת גם לכם את הניסיון שלנו. דברו איתנו

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן