ברוכים הבאים למוסך דוידוב. כאן, מחלקת מיזוג הרכב שלנו, משתלבת היטב במוסך על מודרני עם וותק של כבוד בשוק הרכב. אנו מציעים לכם מגוון פתרונות לתיקון והרכבה של מערכות מיזוג אוויר לרכב תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים מחד ומאידך צוות מיומן שמתמתק עבודה.

מערך המיזוג במוסך דוידוב כולל את אנשי המקצוע הטובים בשוק. המוסך עצמו מורשה של חברות יגואר, וולבו והונדה, ומכנס את מגוון השירותים לרכב תחת קורת גג אחת. בכל הנוגע למיזוג אוויר אנו מחזיקים צוותים מיומנים המתמחים במערכות מיזוג מורכבות ופשוטות כאחד. אנו פועלים עם הציוד הטוב והמתקדם ביותר תוך התעדכנות יומיומית לחידושים השונים הנקבעים על ידי היצרניות המובילות בעולם.

למרות גודלו, מוסך דוידוב הינו עסק משפחתי שבוסס על ערכים של פעם. אהבת הלקוח, הרצון להגדיל את משפחת הלקוחות שלנו האמון בניינו מהווים את אבני היסוד עליהם קם ועובד המוסך. אנו מחזיקים בוותק ארוך הכולל 40 שנות ניסיון, עם השקת המוסך הראשון של המשפחה.

הצוותים המקצועיים ישמחו לכוון אתכם לפתרון המתאים תוך פירוט כולל של הבעיה ומתן תשובות הולמות לתיקון ופעולה באופן שוטף. אנו גאים להציג לפניכם צוות מנצח של מיומנים אמתיים אשר כל מטרתם היא לספק לכם את השירות שמלווה אותנו לאורך כל הדרך.

נשמח לייעץ, לשרת ולתת גם לכם את הניסיון שלנו. דברו איתנו

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן