מוסך דוידוב מעביר לכם את הרכב בטסט השנתי!

מיד כשתגיעו עם הרכב למוסך דוידוב יחל צוות העובדים המיומן שלנו באבחון יסודי שיכלול את כלל המרכיבים עליהם מבוסס מבחן הרישוי השנתי שלכם, תוך ביצוע הלימה ביניהם לבין תפקודו של הרכב באופן שוטף. אנו נבדוק את מצב הבלמים ונראה האם גזי הפליטה עומדים בתקנות זיהום האוויר, נבצע בדיקה מקיפה למערכת החשמל תוך תשומת לב לאורות ולאיתות. נמשיך בבדיקה מעמיקה לכיוון הגלגלים, נעבור על הריקבון בתחתית הרכב (אם ישנו), נבדוק את מצב ההגה ותפקודו תוך מתן בדיקה נוספת כוללת שאמורה לתת תמונה מדויקת על מצבו הכללי של האוטו.

בתוך כך מוסך דוידוב מציע לכם שירות אישי של העברת הטסט עצמו. נשמח להגיע בעצמנו למכון הרישוי ולהוריד מעליכם את הנטל המתיש. לפני יציאה לטסט אנו מבצעים אימות נתונים ומקבלים את המסמכים הדרושים מבעל הרכב: אגרת טסט חתומה, תעודת זיהוי, ביטוח חובה בתוקף וייפוי כוח חתום. למוסך דוידוב מסלול מיוחד ומקוצר לבדיקת רישוי מהירה. אנו מציעים לכם את הציוד המתקדם ביותר בשוק תוך עבודת צוות מיומן, מומחה בתחומו.

אנו גאים להציע לכם שירות של מוסך על עם ותק ארוך החולש על עשרות שנים. צוות ההנהלה ישמח לענות לכם על כל שאלה ולייעץ במקרה הצורך.

נשמח לייעץ, לשרת ולתת גם לכם את הניסיון שלנו. דברו איתנו

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן