בדיקת חורף וקיץ שינו בשנים האחרונות את יחסו של הנהג הישראלי המומצע לרכבו. שתי הבדיקות החשובות האלה מחייבות אותנו להגיע עם הרכב למוסך  ולבדוק את תקינותו.

בדיקות חורף

מוסך דוידוב יקבל בשמחה את רכבכם ועם התחלת האבחון הצוות המיומן שלנו יתחיל לתקתק עניינים: אנו נבדוק את הצמיגים ונבצע הלימה ביניהם לסרן, נעבור על הבלמים ונבדוק את תגובת הרכב, נעבור ביסודיות על מערכת השמנים והמים, נבצע בדיקת היגוי מושלמת ונעבור על המגבים, האורות והאיתות. לאחר הבדיקה היסודית נעבור שוב בגיהוץ אחרון עד שנוכל לומר בבטחה ובלב מלא שהרכב שלכם תקין ומוכן לנסיעה.

בדיקת קיץ

הצוות של המוסך יבחן את כשרותם של הצמיגים תוך בדיקת לחצי אוויר תקינים. נבדוק היטב האם ישנו יובש והאם מסתמנים קרעים או סדקים. מערכת הקירור של הרכב תעבור בחינה מדוקדקת תוך בדיקת מפלס נוזלי קירור ותקינות צינורות גומי. אנו נעבור על חום המנוע, נבחן את כשרותו ופעילותו של המצבר וכמובן נאבחן את מצבו של המזגן. לצד כל אלה נבצע בדיקות ותיקונים לפי הצורך תוך מתן ייעוץ ללקוח בזמן אמת.

מוסך דוידוב מציג לכם מגוון רחב של פתרונות לטיפול ותיקון הרכב וחלקיו. אנו גאים לפרוס בפניכם מפעל חיים משפחתי שלמרות גודלו הצליח לשמר את אותו קסם שהתחיל אי שם לפני 40 שנה.

נשמח לייעץ, לשרת ולתת גם לכם את הניסיון שלנו. דברו איתנו

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן